O nas

O!Dent stworzyliśmy z powołania – nie ma u nas osoby, która nie pasjonuje się swoją pracą. To, że nieustannie się doszkalamy, jest oczywiste – wierzymy, że każdy dentysta po prostu musi to robić, by oferować swoim pacjentom najlepszą opiekę. Jesteśmy zespołem dentystów, higienistów i asystentów stomatologicznych z dużą wiedzą i doświadczeniem, ale też empatią i humorem. Dbamy o to, by pacjenci opuszczali nasz gabinet uśmiechnięci i zadowoleni z efektów. Zależy nam na tym, by każdy czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie. Wszystkich traktujemy tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani – profesjonalne i kompetentnie, ale bez skrępowania, z uśmiechem i dobrym humorem. Poznaj nas lepiej!

Monika Owczarzak (Witkowska)

Jestem absolwentką stomatologii na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku. Mam w sobie mnóstwo energii i optymizmu, którymi staram się zarazić zarówno pozostałych członków O!Dent, jak i pacjentów. Możesz mieć pewność, że jeśli trafisz na mój fotel, zaopiekuję się Tobą tak, że nawet nie zauważysz, kiedy będzie już po wszystkim. 😉

Jak zaczęła się moja historia z O!Dent? Kończąc studia, marzyłam o tym, by stworzyć dużą klinikę stomatologiczną, z wieloosobowym zespołem lekarzy i asystentów. I choć kilka lat pracy w takim miejscu pozwoliło mi zdobyć duże doświadczenie i dało mi ogrom wiedzy, to z czasem uznałam, że chcę podążać inną ścieżką. Tak powstał pomysł na kameralną praktykę i gabinet poza granicami miasta. A ponieważ wrodzona pracowitość, przedsiębiorczość i pogoda ducha pchają mnie w kierunku działania, powołałam do życia gabinet, w którym z uśmiechem i życzliwością mogą troszczyć się o zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów.

W czym się specjalizuję? Od samego początku pracy zawodowej zajmuję się precyzyjną, estetyczną odbudową zębów, stomatologią rekonstrukcyjną oraz leczeniem endodontycznym pod mikroskopem. Jednak stomatologia nie jest jedyną dziedziną, w której się specjalizuję. Moją pasją stała się także medycyna estetyczna i przeciwstarzeniowa. Wierzę, że jest ona doskonałym dopełnieniem kompleksowego leczenia dentystycznego. W 2019 roku ukończyłam dwuletnią szkołę podyplomową Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-aging w Warszawie, założoną przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Dzięki temu mogę łączyć stomatologię z możliwościami medycyny estetycznej, by dzięki temu uzyskać jak najlepszy efekt leczenia.

W pracy najważniejsze są dla mnie zadowolenie, komfort i bezpieczeństwo pacjentów, a także naturalne efekty zabiegów. Wszystko po to, by każdy pacjent mógł cieszyć się zarówno zdrowiem, jak i naturalnym wyglądem.

Zapraszamy do naszego gabinetu dentystycznego w Brzozówce pod Toruniem. Czeka tu na Ciebie przyjazna atmosfera, życzliwy personel i dużo zrozumienia. Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę.

Masz pytania?
Nie wahaj się ich zadać. Serdecznie zapraszamy!